Súťaž o cenu čitateľa 2018 bola ukončená.

Zapojte sa do novej súťaže o CENU ČITATEĽA 2019!

Ceny a prémie Spolku slovenských spisovateľov za knihy vydané v roku 2017

CENA ČITATEĽA (DO 30. 10. 2018)

Do súťaže o Cenu čitateľa sú zaradené všetky knihy, ktoré prihlásili vydavatelia a autori do celoštátnej súťaže o Ceny a prémie Spolku slovenských spisovateľov (SSS), vydané v roku 2017. Súťaž o Cenu čitateľa sa začína 19. septembra a potrvá do 31. októbra 2018.

Každý účastník súťaže môže hlasovať maximálne za TRI KNIHY (zo všetkých kategórií). Ak budete hlasovať pomocou elektronického FORMULÁRA, vyplňte povinné osobné údaje, ktoré slúžia najmä na to, aby sme predišli opakovanému hlasovaniu toho istého čitateľa za jednu knihu. Hlasovať môžete aj e-mailom na adresu   spolspis@stonline.sk  alebo literarny.tyzdennik@gmail.com – s heslom: "Cena čitateľa". Do súťaže sa môžete zapojiť aj fyzickou poštou, v takom prípade svoje návrhy pošlite na adresu Spolok slovenských spisovateľov, Laurinská 2, 815 84 Bratislava 1, takisto s heslom: "Cena čitateľa". V súlade s predpismi o ochrane osobných údajov nebude nikde uverejnené vaše meno či e-mail.

Po skončení súťaže spomedzi všetkých hlasujúcich troch vyžrebujeme a odmeníme hodnotnými knihami z produkcie Vydavateľstva SSS, SSS alebo Edície mladých slovenských autorov časopisu Dotyky (EMSA ČD) – 8. až 11. 11. 2018 na medzinárodnom knižnom veľtrhu Bibliotéka 2018 v Bratislave, kde vyhlásime víťaza Ceny čitateľa.

ŠTEFAN CIFRA, tajomník SSS, predseda poroty súťaže

FORMULÁR – Cena čitateľa 2018

OZNAČTE MAXIMÁLNE TRI KNIHY (zo všetkých kategórií), vyplňte povinné údaje, ktoré sú označené hviezdičkou, a formulár odošlite. Ďakujeme.